Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. 

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

AmiNet s.r.o.
696 71 Blatnice pod Sv. Antonínkem 119
tel: +420 605 271 393

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


04. 10. 2017 | Vlněné lůžkoviny

To nejlepší do Vaší ložnice (1.)

Vlna jako textilní surovina nebyla dosud nahrazena žádným jiným syntetickým materiálem. Ovčí vlna má unikátní vlastnosti i široké možnosti využití…

 

Lidé už před více než deseti tisíci lety věděli, že ovčí vlna je tím nejspolehlivějším prostředkem k oblékání a dobře také věděli, že je tím nejlepším do čeho mají večer uléhat ke spánku. Vlna jako textilní surovina nebyla dosud nahrazena žádným jiným syntetickým materiálem. Ovčí vlna má unikátní vlastnosti i široké možnosti využití…

 

Nikdo neví, kdy se vlna začala používat. Zřejmě před 11 000 lety si nějaký obyvatel jihozápadní Asie na území dnešního Iráku všiml, že se může chránit před zimou chomáči srsti zvířete, které až do té doby sloužilo jen k jídlu.

 

A tak po staletích trpělivého šlechtění dosáhli chovatelé toho, že ovce dnes dávají více vlny a její jakost se podstatně zlepšila.

 

Lidé se časem naučili ovčí vlnu, pro její unikátní fyzikální vlastnosti, široce využívat ve všech oborech své činnosti, ve stavebnictví v hudebním průmyslu, ve zdravotnictví.


Předčasně narozené děti a pacienti, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko, najdou pohodlí a teplo na vlněných podložkách.

 

Nejoblíbenější a také nejznámější je ale využití vlny v našich ložnicích, kde v podobě vlněných lůžkových souprav plní nezastupitelnou roli spolehlivých a nenahraditelných lůžkovin.
Vlněné lůžkové soupravy
jsou tím nejvhodnějším řešením do každé ložnice. Soustřeďují se v nich totiž všechny nedostižné vlastnosti vlny, které tento typ lůžkovin přímo předurčují jako ideální volbu pro zdravý a klidný spánek, navíc jsou velmi pružné a nekrčí se.

Pórovitá a propustná vlna absorbuje lidský pot a zbavuje se jej odpařováním. Díky této jedinečné vlastnosti je pod lůžkovinami z ovčí vlny přes zimu příjemně teplo a ani přes léto se pod nimi nezpotíte, protože pomáhají udržovat stálou tělesnou teplotu. Navíc jsou tyto lůžkoviny dostatečně velké abyste se s nimi úplně celí přikryli.Vlněné lůžkové soupravy
jsou ideální volbou pro ty, kteří buď trpí nebo chtějí předejít některým nepříjemnostem jako jsou různé alergie, nemoci šlach a kloubů, gynekologické obtíže, hemoroidy, nemoci močových cest a další a další neduhy a to díky tomu, že tělo je v lůžkovinách z ovčí vlny vystaveno tzv. suchému teplu.

 

Nabídka Vlněných lůžkovin