Politika vrácení zboží

AmiNet s.r.o.
696 71 Blatnice pod Sv. Antonínkem 119
tel: +420 605 271 393

V Prirodni leciva vyrobky usilujeme o 100% spokojenost zákazníků. Chápeme, že okolnosti se mohou změnit a možná budete chtít své rozhodnutí přehodnotit. Proto nabízíme transparentní politiku vrácení, aby vyhovovala vašim potřebám.

Vrácení produktů Pokud jste zakoupili produkty prostřednictvím našeho webu nebo v našem centru, platí následující podmínky pro vrácení:

Lhůta pro vrácení: Máte právo zrušit a vrátit vaši objednávku do 14 dnů po obdržení bez udání důvodu. Stav produktu: Aby byl produkt způsobilý k vrácení, musí být nepoužitý a v původním obalu. Poškozené produkty nebo produkty se známkami použití nelze vrátit.

Proces vrácení: Kontaktujte naši zákaznickou podporu pomocí poskytnutých kontaktních údajů pro získání povolení k vrácení a instrukcí, jak produkt vrátit.

Vrácení peněz: Po přijetí a kontrole vráceného produktu vám pošleme potvrzovací e-mail. Jakmile bude vrácení schváleno, bude zpracováno a automaticky aplikováno na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby, v určené lhůtě.

Výjimky

Poznámka: Z hygienických důvodů a kvůli povaze našich produktů některé položky nelze vrátit. To bude jasně uvedeno v okamžiku nákupu.

Pro více informací nebo pokud potřebujete pomoc, kontaktujte nás. Jsme zde, abychom pomohli!